Jak zamontować system przesuwny do drzwi Slid’Up 120?

Polecamy nasze filmy instruktażowe

Zakup i remont mieszkania to ogromna radość ale również stres. Jako właściciel nowego domu musisz podjąć wiele decyzji, które wpłyną zarówno na wygląd jak i na użytkowość projektowanego wnętrza. Część z nas decyduje się na pomoc specjalistów, są również tacy, dla których projektowanie i wykańczanie własnego wnętrza to pasja i robią to na własną rękę. Bez względu na to czy jesteś profesjonalistą czy też pierwszy raz podejmujesz się remontu, nasze systemy przesuwne do drzwi przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Na naszej stronie znajdziesz niezbędne informacje. Podpowiemy Ci, jak zaprojektować oraz jak wymierzyć drzwi przesuwne do szafy, przejścia, garderoby, spiżarni czy wnęki. Dowiesz się też, jakie narzędzia będą Ci potrzebne do montażu systemów przesuwnych i na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Bardzo przydatne są również nasze filmy montażowe, które znajdziesz na kanale SLid’Up na Youtube.

Przeczytaj jak samodzielnie zamontować drzwi przesuwne – krok po kroku:

Montaż drzwi przesuwnych krok po kroku

Jak dobrać rozmiar drzwi i systemu przesuwnego? Co musisz wiedzieć:

Jak dobrać rozmiar drzwi i systemu przesuwnego

System do drzwi przesuwnych przejściowych SLID’UP 120 – prosta i niezawodna konstrukcja w korzystnej cenie

Nasz system SLID’UP 120 to system do drzwi przesuwnych przejściowych, który pozwoli Ci w prosty sposób i bez dużych kosztów solidnie zamontować pojedyncze drzwi przesuwne. Możesz zamontować je np. w przejściu, w garderobie, spiżarni lub każdym innym pomieszczeniu. System można zainstalować zarówno na ścianie, jak i na suficie.

System jest przeznaczony do montażu drzwi z drewna, płyty wiórowej i komórkowej lub kompozytów. SLID’UP 120 pozwala na podwieszenie drzwi o minimalnej grubości 16 mm.

Jeżeli na jednej prowadnicy chcesz zawiesić dwa skrzydła, to potrzebujesz dwa takie systemy albo okucia na dodatkowe skrzydło drzwi. Na jednej prowadnicy można zawiesić 2 skrzydła drzwiowe o ciężarze do 45 kG każde. Takie drzwi podwójne można również zbudować z dwóch zestawów z krótszymi prowadnicami. W prowadnicy wykonane są otwory montażowe umożliwiające montaż zarówno do ściany jak i do sufitu.

Atutem naszego systemu jest cichy i lekki przesuw. Kółka wózków wykonane z tworzywa i wyposażone w łożyska zapewniają lekki oraz cichy przesuw. W zestawie znajdziesz również komplet stoperów, które zapobiegają hałaśliwym uderzeniom drzwi przy zbyt mocnym przesuwaniu. System Slid’Up 120 kupisz w bardzo korzystnej cenie, a co ważne jest niezwykle prosty w montażu.

Sprawdź instrukcję montażu i przekonaj się jakie to proste:

System do drzwi przesuwnych przejściowych Slidup 120

Sprawdź nasz film instruktażowy i przekonaj się jak w łatwy sposób uzyskasz drzwi przesuwne w swoim domu:

Film instruktażowy


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.