Systemy przesuwne do czarnych drzwi

Systemy przesuwne do czarnych drzwi slidup

Jaki system przesuwny do czarnych drzwi wybrać?

Czarne drzwi wewnętrzne to coraz popularniejszy trend w projektowaniu. Są nie tylko eleganckie i minimalistyczne, ale potrafią się wpasować w każdy wystrój pomieszczenia. Dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzą się w stylowym biurze jak i salonie retro czy lofcie. Czarne drzwi z zastosowaniem systemu przesuwnego to nowoczesne rozwiązanie, podkreślające designerski charakter wnętrza. Możemy je wykonać z różnych materiałów, takich jak drewno, aluminium, płyta czy beton. Wykończenie w macie lub w połysku nada dodatkowe charakteru. Polecamy systemy przesuwne do czarnych drzwi SLID’UP 160 z pięcioma długościami prowadnicy do wyboru.

Jaką maskownicę do czarnych drzwi polecamy?

Czarny kolor jest odważnym wyborem, po który projektanci sięgają coraz częściej. Dzięki jego uniwersalności potrafi odnaleźć swoje miejsce w każdym wnętrzu. Możemy go stosować jako kolor dominujący, lub akcent w postaci na przykład drzwi przesuwnych. Takie drzwi nadadzą pomieszczeniu nowoczesnego, minimalistycznego lub loftowego klimatu, w zależności od rodzaju projektu skrzydła drzwiowego i użytych okuć. Powierzchnia skrzydła drzwiowego może być zbudowana z surowego drewna jak i z płyty lakierowanej na wysoki połysk. Świetnie sprawdzi się również czarne lub przydymione szkło lub lustro. Taki zabieg pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni szczególnie w przypadku mniejszych metraży jak łazienki czy sypialnie.

Systemy przesuwne do czarnych drzwi mogą podkreślić ich industrialny lub elegancki charakter. Oczywistym wyborem są czarne systemy w stylu loft, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie:

Czarne systemy w stylu loft

Aby uniknąć efektu przytłoczenia przez ciemne barwy, możemy zastosować dodatkowe odbijające światło materiały jak aluminium czy stal. Użycie jasnych elementów sprawi, że ciemne drzwi przestaną być nadmiernie dominującym elementem we wnętrzu, i wydobędą z nich elegancję i minimalizm.

Maskownica płaska, aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym idealnie podkreśli czerń skrzydła i nadaje się do samodzielnego montażu przy użyciu podstawowych narzędzi. Dzięki powierzchni odbijającej światło czerń skrzydła Polecamy maskownice do systemu SLID’UP 160 i SLID’UP 170:

Maskownica, płaska aluminiowa, srebrna


Zobacz również

Drzwi przesuwne z bulajem

Witaj w fascynującym świecie przesuwnych drzwi z bulajem! Kiedy otwierasz te designerskie drzwi, wchodzisz do wnętrza, które od razu zaczyna

Systemy LOFT w bieli

Systemy LOFT w bieli to nieoczywisty i oryginalny wybór, który idealnie wpasuje się w projekt zarówno w stylistyce industrialnej, skandynawskiej

Szafy przesuwne do biur i recepcji

Montaż szafy przesuwnej w recepcji i pomieszczeniach biurowych ma wiele zalet. Zastosowanie mebla z przesuwnymi drzwiami przyczyni się między innymi
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.