Systemy przesuwne do szaf i drzwi

Witajcie!

Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się, że przesuwne do szaf i drzwi były dla Was czymś niezwykle uciążliwym do użytkowania? Czy nie marzyliście o tym, aby wreszcie mieć łatwy dostęp do swoich ubrań i rzeczy, a jednocześnie zaoszczędzić trochę przestrzeni? Głównym elementem każdej szafy i drzwi przesuwnych jej system, który będzie pracował dla nas niezawodnie przez lata użytkowania.

Mamy dla Was świetną wiadomość! Nasze nowoczesne i innowacyjne systemy przesuwne do szaf i drzwi to dokładnie to, czego potrzebujecie. Dzięki nim zyskacie nie tylko więcej miejsca w swoim domu, ale również nowoczesny wygląd i łatwiejszy dostęp do swoich rzeczy.

Systemy przesuwne SLID’UP

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta systemów przesuwnych do drzwi i szaf spełni wszystkie Wasze oczekiwania i potrzeby. Dlatego chcemy Was zaprosić do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli potrzebujesz szafy idealnie dopasowanej do Twojej sypialni sprawdź możliwości, jakie dają systemy przesuwne SLID’UP przeznaczone do samodzielnego montażu. SLID’UP 230 to system do drzwi przesuwnych w szafie, z dwoma lub trzema skrzydłami o grubości 19 mm. Zestaw umożliwia montaż masywnych drzwi o wadze aż do 70 kG, czyli praktycznie nie ma ograniczeń w wyborze skrzydeł drzwi.

Zalety systemu przesuwnego do szaf SLID’UP 230

🔸 Dzięki systemom przesuwnym zaprojektujesz i wykonasz szafę dopasowaną do Twoich potrzeb zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

🔸 W zestawie SLID’UP 230 otrzymujesz anodowane profile aluminiowe, które nabijamy na pionowe krawędzie płyty meblowej skrzydła.

🔸 Dzięki temu oszczędzasz na oklejaniu płyty skrzydła drzwi, ale również usztywniasz płytę meblową, a dodatkowo masz wygodny uchwyt do drzwi. Usztywnienie płyty meblowej ma kluczowe znaczenie, gdyż niepożądaną cechą płyt wiórowych jest tendencja do odkształcania się pod wpływem ciężaru własnego.

🔸 Wyginanie się płyty prowadzi do jej „skrócenia”, przez co może ona wypaść z prowadzenia górnego.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Zamówienie naszego systemu to inwestycja na wiele lat, która pozwoli Wam cieszyć się przestrzenią i funkcjonalnością Waszego domu. Nie czekajcie więc dłużej i zainwestujcie w nasz system przesuwny z dostawą do domu już dziś!

slidup.pl/sklep

Czekamy na Wasze zamówienia!


Zobacz również

Nowość! Loftowe systemy przesuwne Slid’Up 270

W naszym sklepie pojawiła się nowość – systemy przesuwne w stylu loft, które kupisz aż w czterech kolorach: białym, czarnym,

Szafa przesuwna w biurze – jak zaprojektować?

Szafa przesuwna w biurze to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, jeśli chcesz się dowiedzieć jak ją zaprojektować zapraszamy do lektury naszego

Drzwi składane i łamane – jakie są zalety?

Projektując nasze mieszkania prywatne czy miejsca pracy, skupiamy się na wielu aspektach. Chcemy sprawdzić, że wnętrze będzie przyjazne, estetyczne i
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.