Systemy do drzwi składanych

System drzwi składanych Slid'Up 140 i Slid'Up 150 wizualizacja Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Zastanawiasz się, jak modnie urządzić niewielkie mieszkanie lub małe biuro? Warto zadbać o zastosowanie systemów do drzwi składanych. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi na niewielkim metrażu, a do tego sprawi, że wnętrze będzie prezentować się stylowo. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nasze systemy do drzwi łamanych.

Systemy do drzwi składanych – kiedy je wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz systemy zarówno do drzwi przesuwnych, jak i składanych. Jednak jeśli planujesz je zastosować w niewielkich pomieszczeniach lub umieścić we wnękach, to najlepiej sprawdzą się właśnie te ostatnie. Zajmują znacznie mniej miejsca przy otwieraniu, a przy tym zachwycają swoim nowoczesnym wyglądem. Doskonale sprawdzą się nie tylko w małych mieszkaniach i biurach, ale także idealnie będą pasować do szaf w zabudowie, schowków, spiżarni kuchennych czy wnęk. Za ich pomocą stylowo oddzielisz przestrzeń. 

Jakie są zalety systemów do drzwi składanych SLID’UP? 

Czy wiesz, dlaczego warto wybrać produkty od SLID’UP? Oto ich kilka zalet:

  • uniwersalność

Nasz system świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Do tego dzięki uniwersalnemu designowi łatwo dopasujesz go do wielu rodzajów aranżacji wnętrz: industrialnego, minimalistycznego, nowoczesnego czy eklektycznego. 

  • wysoka nośność

Decydując się na system do drzwi składanych od SLID’UP, uzyskasz elementy pozwalające na udźwignięcie 2 lub 4 skrzydła, z czego każde z nich o maksymalnej masie od 14 kg do 40 kg w zależności od wyboru modelu. W ten sposób możesz wybrać drzwi wykonane zarówno z drewna, szkła, płyty MDF, jak i tworzywa sztucznego. 

  • cicha praca

Warto zadbać o to, aby zastosować w domu system do drzwi składanych wyposażony w łożyskowane koła z wysokiej jakości tworzywa, takie jak w ofercie SLID’UP. Dzięki temu będzie mieć pewność, że korzystanie ze skrzydła będzie płynne, wygodne i przede wszystkim ciche. 

  • wytrzymałość

Najlepsze jakościowo produkty powinny być wykonane z trwałych materiałów. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wybrane wyposażenie posłuży przez długi czas.  

Ze względu na takie zalety, coraz więcej osób decyduje się na zamówienie naszych produktów SLID’UP. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie praktyczne zastosowanie, wygodę, świetną trwałość oraz stylowy wygląd. Stosując składane drzwiłatwiej urządzisz małe mieszkanie, pomieszczenia biurowe czy szafy. Dzięki możliwości wyboru różnych modeli, z pewnością wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie.

Zapoznaj się z ofertą systemów do drzwi składanych


Zobacz również

System przesuwny do drzwi Barn Door

Wraz z rosnącą popularnością stylistyki loft w naszych wnętrzach pojawia się coraz więcej odważnych i oryginalnych akcentów. Drzwi w stylu
8 marca dzień kobiet

Drzwi przesuwne w kobiecym wydaniu

Romantyczny styl wnętrza, jasne kolory, naturalne materiały. Wraz z nadchodzącą wiosną często nabieramy ochoty na zmiany w projekcie wnętrza naszego

6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który pomoże Ci wybrać drzwi przesuwne. 6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne Drzwi
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.