System przesuwny do drzwi Barn Door

Wraz z rosnącą popularnością stylistyki loft w naszych wnętrzach pojawia się coraz więcej odważnych i oryginalnych akcentów. Drzwi w stylu Barn Door to szczególny projekt drzwi przesuwnych, który łączy w sobie rustykalne i industrialne podejście. Skrzydło drzwiowe zawieszamy na systemie przesuwnym z okuciami przypominającymi designem drzwi do stodoły. Idealny system przesuwny do drzwi typu Barn door będzie posiadał widoczne elementy w ciemnych kolorze. Takie rozwiązanie podkreśli loftowy charakter wnętrza.

Niebanalne projekty wymagają specjalnych rozwiązań.

Jeśli marzą Ci się ciężkie, drewniane drzwi lub może właśnie znalazłeś stare wrota do stodoły i szukasz sposobu jak wykorzystać je w swoim domu świetnie trafiłeś! Podpowiemy jak dzięki systemom przesuwnym w styl loft wyczarować niepowtarzalne drzwi Barn Door dla twojego wnętrza.  

Takie drzwi przeważnie nie mają standardowych wymiarów. Ponieważ zazwyczaj zrobione są z drewna, problem może stanowić również ich waga. Z pomocą przychodzą nasze systemy przesuwne, których udźwig to nawet 100kg!

Jaki system przesuwny wybrać do drzwi Barn Door?

Dzięki widocznym okuciom systemy przesuwne z serii SLID’UP 240 sprawią, że każde skrzydło drzwiowe nabierze industrialnego charakteru. W naszym sklepie znajdziesz 3 systemy przesuwne, inspirowany estetyką loft. Każdy z nich posiada ciche i płynne przesuwanie dzięki wózkom z łożyskami kulkowymi oraz widoczne elementy systemu lakierowane na czarno.

  1. Loftowy system drzwi przesuwnych SLID’UP 240, SU5373, z dużymi okuciami, przypominającymi designem podkowę, idealnie podkreślą drewno, beton czy deski.
  2. System przesuwny SLID’UP 240, SU5372, wyposażony w minimalistyczne, czarne okucia drzwi idealnie sprawdzi się w stylu industrialnym, vintage’owym, rustykalnym czy nowoczesnym.
  3. SLID’UP 240, SU5371, większość zestawu jest wykonana ze stali, pokrytej czarną, matową powłoką. System jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia także wyjątkowo cichy oraz płynny przesuw drzwi.

Oprócz tego, że drzwi Barn door są modne, przesuwne drzwi loftowe mogą służyć jako oddzielenie salonu od kuchni, a nawet pralni czy spiżarni! Loftowy system przesuwny z rustykalnymi drzwiami wniesie prawdziwy urok do Twojego wnętrza!

Wszystkie Twoje projekty są teraz osiągalne dzięki serii SLID’UP 240.


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.