System do szklanych drzwi przesuwnych SLID’UP

SU5383 Symetric Glass do jednoczesnego przesuwu dwóch skrzydeł drzwi szklanych Slid'Up 190 Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Zastanawiasz się, jakie drzwi będą najlepiej prezentować się w Twoim wnętrzu? Uwielbiasz szklane dodatki i wyposażenie? W ciągu ostatnich lat można zauważyć rosnącą popularność systemów drzwi przesuwnych. Umożliwiają one nie tylko stworzenie atrakcyjnego, ale też niezwykle funkcjonalnego wnętrza. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na system do szklanych drzwi przesuwnych SLID’UP.

Idealny system przesuwny do szklanych drzwi, czyli jaki?

Zastanawiając się nad wyborem systemu do szklanych drzwi przesuwnych, warto sprawdzić kilka czynników, takich jak:

  • komfort

Nie ma nic gorszego, niż głośno działające wyposażenie – zwłaszcza jeśli chodzi o drzwi, których używania przecież nie zawsze da się uniknąć. Dlatego decydując się na system przesuwny do nich, sprawdź – czy będzie działać cicho. Produkt dostępny w SLID’UP jest skonstruowany w taki sposób, aby nie generować niepotrzebnego hałasu.

  • montaż

Wiele osób obawia się zakupu systemu do drzwi przesuwnych ze względu na montaż – na szczęście, model w SLID’UP jest wyposażony w wózki z jednoczęściowymi zaciskami, dzięki czemu ich instalacja jest niezwykle prosta i nie wymaga ingerencji w szkle.

  • trwałość

Szklane drzwi wymają odpowiednich zabezpieczeń, które nie tylko zapewnią im stabilność, ale również nie uszkodzą ich powierzchni. Warto zatem wybrać system przesuwny, który jest wyposażony we wkładki elastomerowe do zacisków.

  • udźwig

To niezbędne, aby wybrać system przesuwny dostosowany do wagi drzwi. W SLID’UP znajdziesz produkty, które mają wytrzymałość na ciężar do 100 kg.

To tylko kilka aspektów, które są niezwykle istotne przy wyborze systemu przesuwnego do szklanych drzwi.

System do szklanych drzwi przesuwnych – gdzie będzie pasować?

Drzwi przesuwne to popularny wybór w przypadku stylu loftowego i aranżacji niewielkich powierzchni. Jednak ze względu na ogromną funkcjonalność tego rozwiązania oraz walory estetyczne, takie wyposażenie na stałe weszło do trendów wnętrzarskich. System do szklanych drzwi przesuwnych świetnie sprawdzi się w aranżacjach:

  • minimalistycznych,
  • nowoczesnych,
  • eleganckich.

Szklane drzwi przesuwne pozwalają na oddzielenie przestrzeni bez zajmowania jej. Ze względu na dekoracyjną funkcję sprawdzą się w wielu wnętrzach. W przypadku, gdy zastosujesz wysokiej jakości materiał do produkcji drzwi oraz solidny system przesuwny, takie rozwiązanie posłuży przez wiele lat. Z takich powodów wiele osób decyduje się na ich zastosowanie w domu. Zadbaj o piękny i funkcjonalny wystrój mieszkania za pomocą systemu do szklanych drzwi przesuwnych. 


Zobacz również

SU5259 wizualizacja Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

System do lekkich drzwi przesuwnych

Planujesz remont mieszkania lub urządzasz nowe wnętrze? Z pewnością zastanawiasz się, jakie drzwi najlepiej się sprawdzą. Rosnącą popularnością cieszą się
Drzwi przesuwane w sypialni Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Loftowy system drzwi przesuwnych – jaki wybrać

Aranżacja industrialnego wnętrza jest niezwykle popularna. Warto jednak wiedzieć, że aby uzyskać stylowy wystrój, należy odpowiednio dopasować wszystkie zastosowane rozwiązania.

Bezpieczne zakupy

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne. Zostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops. Już od 1999 roku znak ten jest
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.