System do szklanych drzwi przesuwnych

SU5383 Symetric Glass do jednoczesnego przesuwu dwóch skrzydeł drzwi szklanych Slid'Up 190 Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Zastanawiasz się, jakie drzwi będą najlepiej prezentować się w Twoim wnętrzu? Uwielbiasz szklane dodatki i wyposażenie? W ciągu ostatnich lat można zauważyć rosnącą popularność systemów drzwi przesuwnych. Umożliwiają one nie tylko stworzenie atrakcyjnego, ale też niezwykle funkcjonalnego wnętrza. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na systemy przesuwne do szklanych drzwi i nasz produkt SLID’UP.

Idealny system przesuwny do szklanych drzwi, czyli jaki?

Zastanawiając się nad wyborem systemu przesuwnego do szklanych skrzydeł drzwiowych, warto sprawdzić kilka czynników, takich jak:

  • komfort

Nie ma nic gorszego, niż głośno działające wyposażenie – zwłaszcza jeśli chodzi o drzwi, których używania przecież nie zawsze da się uniknąć. Dlatego decydując się na system przesuwny do nich, sprawdź – czy będzie działać cicho. Produkt dostępny w SLID’UP jest skonstruowany w taki sposób, aby nie generować niepotrzebnego hałasu.

  • montaż

Wiele osób obawia się zakupu systemu do drzwi przesuwnych ze względu na montaż – na szczęście, model w SLID’UP jest wyposażony w wózki z jednoczęściowymi zaciskami, dzięki czemu ich instalacja jest niezwykle prosta i nie wymaga ingerencji w szkle.

  • trwałość

Szklane drzwi wymają odpowiednich zabezpieczeń, które nie tylko zapewnią im stabilność, ale również nie uszkodzą ich powierzchni. Warto zatem wybrać system przesuwny, który jest wyposażony we wkładki elastomerowe do zacisków.

  • udźwig

To niezbędne, aby wybrać system przesuwny dostosowany do wagi drzwi. W SLID’UP znajdziesz produkty, które mają wytrzymałość na ciężar do 100 kg.

To tylko kilka aspektów, które są niezwykle istotne przy wyborze systemu przesuwnego do szklanych drzwi.

Systemy przesuwne do szklanych drzwi – gdzie będą pasować?

Systemy przesuwne do szklanych drzwi to popularny wybór w przypadku stylu loftowego i aranżacji niewielkich powierzchni. Jednak ze względu na ogromną funkcjonalność tego rozwiązania oraz walory estetyczne, takie wyposażenie na stałe weszło do trendów wnętrzarskich. Systemy przesuwne do szklanych drzwi świetnie sprawdzą się w aranżacjach:

  • minimalistycznych,
  • nowoczesnych,
  • eleganckich.

Szklane drzwi przesuwne pozwalają na oddzielenie przestrzeni bez zajmowania jej. Ze względu na dekoracyjną funkcję sprawdzą się w wielu wnętrzach. W przypadku, gdy zastosujesz wysokiej jakości materiał do produkcji drzwi oraz solidny system przesuwny, takie rozwiązanie posłuży przez wiele lat. Z takich powodów wiele osób decyduje się na ich zastosowanie w domu. Zadbaj o piękny i funkcjonalny wystrój mieszkania za pomocą systemu do szklanych drzwi przesuwnych. 

Poznaj nasz system do szklanych drzwi przesuwnych do 100kg


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.