System do lekkich drzwi przesuwnych

SU5259 wizualizacja Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Planujesz remont mieszkania lub urządzasz nowe wnętrze? Z pewnością zastanawiasz się, jakie drzwi najlepiej się sprawdzą. Rosnącą popularnością cieszą się systemy przesuwne. Wynika to z ich funkcjonalności, nowoczesnego wyglądu oraz możliwości zaoszczędzenia przestrzeni. Dowiedz się, jaki system do lekkich drzwi przesuwnych najlepiej wybrać.

Kiedy warto zastosować drzwi przesuwne w mieszkaniu?

Dysponujesz niewielkim metrażem i starać się wybrać takie wyposażenie do wnętrza, które pozwoli na jego maksymalną funkcjonalność? Zatem system do lekkich drzwi przesuwnych będzie idealny dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania zadbasz o wydzielenie przestrzeni i zapewnienie prywatności. Zastosowanie tego wyposażenia podkreśli idealnie wnętrza w stylu industrialnym, skandynawskim, boho, nowoczesnym czy rustykalnym. Uniwersalność w dopasowaniu wynika z różnych modeli skrzydeł dostępnych na rynku oraz estetyki systemu przesuwnego z SLID’UP

Dlaczego warto zdecydować się na system do lekkich drzwi przesuwnych od SLID’UP

Zamawiając drzwi, warto dobrze zastanowić się nad systemem przesuwnym do nich. Najlepiej by był on:

  • trwały

Zwróć uwagę na to, z jakich materiałów są wyprodukowane elementy systemu do drzwi przesuwnych. Najlepiej by charakteryzowały się one trwałością – dzięki temu wyposażenie będzie funkcjonalne i atrakcyjnie wyglądające przez dłuższy czas.

  • estetyczny

Warto zwracać uwagę na każdy detal przy aranżacji wnętrz. Dlatego system do lekkich drzwi przesuwnych od SLID’UP charakteryzuje się uniwersalnym i nowoczesnym designem, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do stylu wystroju.

  • funkcjonalny

Zanim zdecydujesz się na zamówienie systemu do drzwi lekkich przesuwnych, weź pod uwagę komfort użytkowania. Prowadnice powinny pracować płynnie i cicho – dzięki temu korzystanie z drzwi będzie łatwe i wygodne.

  • prosty w montażu

Ogromnym atutem zdecydowania się na system do drzwi lekkich przesuwnych jest łatwy montaż, przez co nie musisz zatrudniać fachowca do jego instalacji.

  • dostosowany do wagi i rozmiaru drzwi

System do lekkich drzwi przesuwnych od SLID’UP jest odpowiedni dla skrzydeł, których waga nie przekracza 30 kg – należy o tym pamiętać przy składaniu zamówienia. 

Zwracając uwagę na wymienione elementy, z łatwością wybierzesz odpowiedni system do drzwi przesuwnych. Co ciekawe – jeśli chcesz mieć dwuskrzydłowe wejście, wystarczy zamówić 2 zestawy i połączyć prowadnice. Dzięki temu stworzysz estetyczne wnętrze z praktycznymi drzwiami przesuwnymi, które będą pracować cicho i gładko.


Zobacz również

System do drzwi przesuwnych z cichym domykiem

Drzwi przesuwne cieszą się coraz większą popularnością. Pięknie się prezentują, a do tego są niezwykle praktyczne. Warto jednak zadbać o

System do drzwi przesuwnych do 100 kg

Zastosowanie drzwi przesuwnych to w tej chwili najgorętszy trend wnętrzarski. Doskonale prezentują się w domach typu stodoła, ale także we
System drzwi składanych Slid'Up 140 i Slid'Up 150 wizualizacja Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Systemy do drzwi składanych

Zastanawiasz się, jak modnie urządzić niewielkie mieszkanie lub małe biuro? Warto zadbać o zastosowanie systemów do drzwi składanych. Takie rozwiązanie
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.