System do lekkich drzwi przesuwnych

SU5259 wizualizacja Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Planujesz remont mieszkania lub urządzasz nowe wnętrze? Z pewnością zastanawiasz się, jakie drzwi najlepiej się sprawdzą. Rosnącą popularnością cieszą się systemy przesuwne. Wynika to z ich funkcjonalności, nowoczesnego wyglądu oraz możliwości zaoszczędzenia przestrzeni. Dowiedz się, jaki ekonomiczny i tani system przesuwny do lekkich drzwi najlepiej wybrać.

Kiedy warto zastosować drzwi przesuwne w mieszkaniu?

Dysponujesz niewielkim metrażem i starać się wybrać takie wyposażenie do wnętrza, które pozwoli na jego maksymalną funkcjonalność? Zatem system do lekkich drzwi przesuwnych będzie idealny dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania zadbasz o wydzielenie przestrzeni i zapewnienie prywatności. Zastosowanie tego wyposażenia podkreśli idealnie wnętrza w stylu industrialnym, skandynawskim, boho, nowoczesnym czy rustykalnym. Uniwersalność w dopasowaniu wynika z różnych modeli skrzydeł dostępnych na rynku oraz estetyki systemu przesuwnego z SLID’UP

Dlaczego warto zdecydować się na system do lekkich drzwi przesuwnych od SLID’UP

Zamawiając drzwi, warto dobrze zastanowić się nad systemem przesuwnym do nich. Najlepiej by był on:

  • trwały

Zwróć uwagę na to, z jakich materiałów są wyprodukowane elementy systemu do drzwi przesuwnych. Najlepiej by charakteryzowały się one trwałością – dzięki temu wyposażenie będzie funkcjonalne i atrakcyjnie wyglądające przez dłuższy czas.

  • estetyczny

Warto zwracać uwagę na każdy detal przy aranżacji wnętrz. Dlatego system SLID’UP 180 charakteryzuje się uniwersalnym i nowoczesnym designem, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do stylu wystroju.

  • funkcjonalny

Zanim zdecydujesz się na zamówienie systemu do drzwi przesuwnych nie przekraczających wagi 30kg, weź pod uwagę komfort użytkowania. Prowadnice powinny pracować płynnie i cicho – dzięki temu korzystanie z drzwi będzie łatwe i wygodne.

  • prosty w montażu

Ogromnym atutem zdecydowania się na nasze systemy przesuwne jest łatwy montaż, przez co nie musisz zatrudniać fachowca do jego instalacji.

  • dostosowany do wagi i rozmiaru drzwi

Ekonomiczny i tani system przesuwny od SLID’UP jest odpowiedni dla skrzydeł, których waga nie przekracza 30 kg – należy o tym pamiętać przy składaniu zamówienia. 

Zwracając uwagę na wymienione elementy, z łatwością wybierzesz odpowiedni system do drzwi przesuwnych. Co ciekawe – jeśli chcesz mieć dwuskrzydłowe wejście, wystarczy zamówić 2 zestawy i połączyć prowadnice. Dzięki temu stworzysz estetyczne wnętrze z praktycznymi drzwiami przesuwnymi, które będą pracować cicho i gładko.

Poznaj nasz produkt SLID’UP 180


Zobacz również

System przesuwny do drzwi Barn Door

Wraz z rosnącą popularnością stylistyki loft w naszych wnętrzach pojawia się coraz więcej odważnych i oryginalnych akcentów. Drzwi w stylu
8 marca dzień kobiet

Drzwi przesuwne w kobiecym wydaniu

Romantyczny styl wnętrza, jasne kolory, naturalne materiały. Wraz z nadchodzącą wiosną często nabieramy ochoty na zmiany w projekcie wnętrza naszego

6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który pomoże Ci wybrać drzwi przesuwne. 6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne Drzwi
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.