System do lekkich drzwi przesuwnych

SU5259 wizualizacja Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Planujesz remont mieszkania lub urządzasz nowe wnętrze? Z pewnością zastanawiasz się, jakie drzwi najlepiej się sprawdzą. Rosnącą popularnością cieszą się systemy przesuwne. Wynika to z ich funkcjonalności, nowoczesnego wyglądu oraz możliwości zaoszczędzenia przestrzeni. Dowiedz się, jaki ekonomiczny i tani system przesuwny do lekkich drzwi najlepiej wybrać.

Kiedy warto zastosować drzwi przesuwne w mieszkaniu?

Dysponujesz niewielkim metrażem i starać się wybrać takie wyposażenie do wnętrza, które pozwoli na jego maksymalną funkcjonalność? Zatem system do lekkich drzwi przesuwnych będzie idealny dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania zadbasz o wydzielenie przestrzeni i zapewnienie prywatności. Zastosowanie tego wyposażenia podkreśli idealnie wnętrza w stylu industrialnym, skandynawskim, boho, nowoczesnym czy rustykalnym. Uniwersalność w dopasowaniu wynika z różnych modeli skrzydeł dostępnych na rynku oraz estetyki systemu przesuwnego z SLID’UP

Dlaczego warto zdecydować się na system do lekkich drzwi przesuwnych od SLID’UP

Zamawiając drzwi, warto dobrze zastanowić się nad systemem przesuwnym do nich. Najlepiej by był on:

  • trwały

Zwróć uwagę na to, z jakich materiałów są wyprodukowane elementy systemu do drzwi przesuwnych. Najlepiej by charakteryzowały się one trwałością – dzięki temu wyposażenie będzie funkcjonalne i atrakcyjnie wyglądające przez dłuższy czas.

  • estetyczny

Warto zwracać uwagę na każdy detal przy aranżacji wnętrz. Dlatego system SLID’UP 180 charakteryzuje się uniwersalnym i nowoczesnym designem, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do stylu wystroju.

  • funkcjonalny

Zanim zdecydujesz się na zamówienie systemu do drzwi przesuwnych nie przekraczających wagi 30kg, weź pod uwagę komfort użytkowania. Prowadnice powinny pracować płynnie i cicho – dzięki temu korzystanie z drzwi będzie łatwe i wygodne.

  • prosty w montażu

Ogromnym atutem zdecydowania się na nasze systemy przesuwne jest łatwy montaż, przez co nie musisz zatrudniać fachowca do jego instalacji.

  • dostosowany do wagi i rozmiaru drzwi

Ekonomiczny i tani system przesuwny od SLID’UP jest odpowiedni dla skrzydeł, których waga nie przekracza 30 kg – należy o tym pamiętać przy składaniu zamówienia. 

Zwracając uwagę na wymienione elementy, z łatwością wybierzesz odpowiedni system do drzwi przesuwnych. Co ciekawe – jeśli chcesz mieć dwuskrzydłowe wejście, wystarczy zamówić 2 zestawy i połączyć prowadnice. Dzięki temu stworzysz estetyczne wnętrze z praktycznymi drzwiami przesuwnymi, które będą pracować cicho i gładko.

Poznaj nasz produkt SLID’UP 180


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.