System do drzwi przesuwnych z cichym domykiem

System do drzwi z cichym domykiem slidup

Drzwi przesuwne cieszą się coraz większą popularnością. Pięknie się prezentują, a do tego są niezwykle praktyczne. Warto jednak zadbać o wysokiej jakości system do drzwi przesuwnych. Najlepszy będzie taki, który nie generuje hałasu i jest wykonany z trwałych materiałów. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać system do drzwi przesuwnych z cichym domykiem od SLID’UP.

Jakie są rodzaje systemów do drzwi przesuwnych?

W zależności od swoich preferencji możesz zdecydować na system do drzwi przesuwnych:

  • loftowy,
  • lekkich,
  • szklanych,
  • ważących 100 kg.

W SLID’UP zamówisz nie tylko systemy do drzwi przesuwnych przejściowych, ale także tych dostosowanych do szaf i wnęk. Dzięki temu z łatwością urządzisz mieszkanie, garderobę czy pomieszczenia firmowe.

Dlaczego to istotne, aby system do drzwi przesuwnych był cichy?

Zastanawiasz się, dlaczego akurat ciche domykanie jest tak ważne w systemie do drzwi przesuwnych? Wynika to z komfortu korzystania. Wszak głośne domykanie prowadnic może przeszkadzać, zwłaszcza nocą czy w pomieszczeniach biurowych podczas pracy. Systemy do drzwi przesuwnych z cichym domykiem od SLID’UP są wyposażone w stopery i łożyskowane kółka z tworzywa, które zapewniają brak hałasu podczas korzystania ze skrzydła, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. 

Jakie inne zalety mają systemy do drzwi przesuwnych od SLID’UP?

Cichy domyk to nie jedyny plus systemów do drzwi przesuwnych od SLID’UP. Decydując się na nie, zyskasz:

  • produkt o wysokiej trwałości

Wyposażenie domu montowane na stałe powinno charakteryzować się dużą wytrzymałością. Systemy do drzwi przesuwnych są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a dzięki zastosowaniu specjalnych domykaczy spowalniających nie ma ryzyka uszkodzenia skrzydeł podczas użytkowania czy luzowania się elementów konstrukcyjnych.

  • łatwe dopasowanie

W zależności od tego, jaki system do drzwi przesuwnych wybierzesz, możesz go użyć do drzwi drewnianych, szklanych czy wykonanych z płyty meblowej.

  • bezproblemowy montaż

Systemy dostępne w naszej ofercie charakteryzują się bardzo łatwym montażem, a elementy mają już wykonane otwory. Dzięki temu ich instalacja nie stwarza problemów.

Dobierając odpowiedni model systemu do drzwi przesuwnych z cichym domykiem, zyskasz nie tylko piękny wystrój wnętrza, ale również wyposażenie, które posłuży na długo. Odpowiednia konstrukcja zapewniająca łatwe i komfortowe użytkowanie, wpływa pozytywnie na wygodę domowników oraz trwałość elementów oraz zastosowanych skrzydeł. Systemy do drzwi przesuwnych z cichym domykiem idealnie sprawdzą się w każdym budynku!

Sprawdź nasze produkty


Zobacz również

System przesuwny do drzwi Barn Door

Wraz z rosnącą popularnością stylistyki loft w naszych wnętrzach pojawia się coraz więcej odważnych i oryginalnych akcentów. Drzwi w stylu
8 marca dzień kobiet

Drzwi przesuwne w kobiecym wydaniu

Romantyczny styl wnętrza, jasne kolory, naturalne materiały. Wraz z nadchodzącą wiosną często nabieramy ochoty na zmiany w projekcie wnętrza naszego

6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który pomoże Ci wybrać drzwi przesuwne. 6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne Drzwi
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.