System do drzwi przesuwnych SLID’UP 180.

Chcesz zamontować drzwi, które nie ważą więcej niż 30kg? Polecamy ekonomiczny i niezawodny system do drzwi przesuwnych Slid’Up 180

System SLID’UP 180 przeznaczony jest do lekkich drzwi przesuwnych. Możesz zamontować na nim skrzydło nie przekraczające wagi 30 kg. Z jego pomocą zbudujesz przesuwne drzwi z drewna, płyty wiórowej, płyty komórkowej lub kompozytów o grubości od 16 mm.


System do drzwi przesuwnych SLID’UP 180 możesz zamontować np. w przejściu, w garderobie, spiżarni lub każdym innym pomieszczeniu. System można zainstalować zarówno na ścianie, jak i na suficie. Jeżeli potrzebujesz podwójnych drzwi przesuwnych, czyli poruszających się po jednym torze dwóch skrzydeł drzwiowych, wystarczy, że kupisz okucia na dodatkowe skrzydło drzwi. Podobnie można zakupić samą prowadnicę systemu oraz dwa zestawy okuć na dodatkowe skrzydło drzwi.


Poszukujesz drzwi idealnie dopasowanych do Twojego wnętrza?


Nic bardziej prostego niż system do drzwi przesuwnych SLID’UP 180. Jeśli zastosujesz odpowiednio dobraną maskownicę, dopasujesz projekt drzwi przesuwnych do każdego wnętrza. Skrzydło przesuwne sprawdzi się w nowoczesnych, funkcjonalnie zaaranżowanych projektach, jak również w klasycznym wydaniu. Dodatkowo zastosowanie systemu przesuwnego SLID’UP 180 pozwoli na zamontowanie skrzydła drzwiowego, które zaprojektujesz tak, aby podkreślało charakter wnętrza w wybranym przez Ciebie stylu. Możesz użyć w tym celu skrzydła wykonanego z gotowego materiału jak drewno czy płyta, lub pokryć je farbą, tapetą czy dedykowanym nadrukiem.

System do drzwi przesuwnych lekkich pomoże Ci stworzyć przesuwną przesłonę, która w razie potrzeb otworzy przestrzeń, lub wydzieli zamknięty fragment.
Solidny i niezawodny system przesuwnych drzwi przejściowych SLID’UP 180 zapewni płynny i cichy przesuw dzięki wózkom z łożyskami kulkowymi. W celu zamontowania systemu z drzwiami wystarczą Ci podstawowe narzędzia, takie jak: wiertarka, wkrętak, poziomica oraz miarka. SLID’UP 180 to wyjątkowo prosta i łatwa w samodzielnym montażu konstrukcja. Zestaw systemu przesuwnego składa się z niewielkiej liczby elementów, a ponadto prowadnica posiada gotowe otwory na wkręty mocujące do ściany lub sufitu, w związku z tym szybko i łatwo zamontujesz go sam. System SLID’UP 180 pozwoli dostosować funkcjonalność pomieszczeń do Twoich potrzeb.


Skład zestawu do drzwi przesuwnych Slid’Up 180


1) tor jezdny systemu z otworami montażowymi, długość wg wyboru w polu wariantów (1 szt.)
2) wózek z łożyskowanymi kółkami, mocowany do górnej krawędzi drzwi (2 szt.)
3) stoper SU5237 do drzwi ograniczający przesuw drzwi (2 szt.)
4) prowadnik uniwersalny uniemożliwiający ruchy drzwi w kierunku prostopadłym do płaszczyzny przesuwu drzwi (1 szt.)
5) komplet wkrętów montażowych do mocowania wózków (1 kpl.) i, oczywiście
6) instrukcja montażu (1 szt.)

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie kupisz SLID’UP 180 oraz liczne akcesoria do systemów przesuwnych.


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.