System do drzwi przesuwnych do 100 kg

System do drzwi przesuwnych do 100 kg

Zastosowanie drzwi przesuwnych to w tej chwili najgorętszy trend wnętrzarski. Doskonale prezentują się w domach typu stodoła, ale także we wnętrzach minimalistycznych, industrialnych czy nowoczesnych. Warto jednak wybrać odpowiedni system do nich. Dzięki temu ich używanie będzie bezpieczne, ciche oraz wygodne. Dowiedz się, jakie systemy przesuwne do 100kg znajdziesz w SLID’UP.

System do drzwi szklanych przesuwnych do 100 kg

Szklane skrzydła są niezwykle modne. Świetnie prezentują we wnętrzach:

  • minimalistycznych,
  • nowoczesnych,
  • glamour.

W zależności od tego, jakie drzwi i ich wykończenie wybierzesz, masa skrzydła może być wyzwaniem. Dlatego warto zadbać o odpowiedni Systemy przesuwne do 100kg. W ofercie SLID’UP znajdziesz idealne rozwiązanie do szklanych drzwi do 100 kg. W skład systemu wchodzi prowadnica o długości 200 cm lub 300 cm. Dzięki temu z łatwością dopasujesz ją do swoich potrzeb. Na uwagę zwraca również stabilna konstrukcja oraz możliwość zamówienia domykacza SILENT-STOP SU5234. Pozwala on na cichy domyk systemu do drzwi szklanych przesuwnych. Elementy konstrukcyjne są wykonane w uniwersalnych odcieniach, przez co można łatwo je dopasować do wnętrza. W ofercie znajdują się również maskownice.

Poznaj nasz produkt

Systemy przesuwne w stylu LOFT do 100 kg

Wielbiciele industrializmu we wnętrzu również znajdą coś dla siebie. Nasze produkty z serii SLIDUP 240 w stylu loftowym pięknie się prezentują, a zarazem są niezwykle praktyczne. Uwagę zwracają elementy konstrukcyjne w odcieniu czerni, które doskonale będą pasować nie tylko do wnętrz industrialnych, ale także rustykalnych czy cottagecore. To idealne rozwiązanie dla niezwykle modnych obecnie domów w typie stodoły. 

System do drzwi przesuwnych do 100 kg doskonale sprawdzi się przy masywnych skrzydłach z drewna, płyty wiórowej, betonu czy innych materiałów. W ofercie SLID’UP znajdziesz rozwiązania z prowadnicami o długości 190 cm. Dzięki wyposażeniu w prowadnik dolny, skrzydło nie będzie kołysać się przy korzystaniu z niego. Ogromnym atutem są dwa wózki z łożyskowanymi kółkami z tworzywa sztucznego, dzięki czemu praca drzwi przy przesuwaniu jest cicha. Decydując się na nasze rozwiązania, możesz nabyć także akcesoria dodatkowe, takie jak dekoracyjny narożnik, klamra ścienna czy specjalny domykacz. Ten ostatni element gwarantuje, że domykanie drzwi będzie jeszcze cichsze. Wybór wysokiej jakości systemów przesuwnych pozwala na uzyskanie pięknego oraz funkcjonalnego wnętrza. 

Poznaj nasze produkty


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.