Loftowy system drzwi przesuwnych – jaki wybrać

Drzwi przesuwane w sypialni Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Aranżacja industrialnego wnętrza jest niezwykle popularna. Warto jednak wiedzieć, że aby uzyskać stylowy wystrój, należy odpowiednio dopasować wszystkie zastosowane rozwiązania. Tradycyjne elementy mogą nie zdać egzaminu w takim wnętrzu. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na loftowy system drzwi przesuwnych.

Drzwi przesuwne – co to?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak można nadać niewielkiemu wnętrzu więcej przestrzeni? Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest wykorzystanie drzwi przesuwnych. Ich sposób montażu nie wymaga poświęcenia miejsca na otwieranie, przez co z powodzeniem może być stosowany przy małym metrażu. Drzwi przesuwne są montowane na specjalnym systemie, przez co może przesuwać się wzdłuż ściany. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, gdyż taki rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale niezwykle dekoracyjne.

Jaki system do drzwi przesuwnych?

Zanim zdecydujesz się na wybór systemu do drzwi przesuwnych, warto zwrócić uwagę na kilka elementów:

  • wymiar

System do drzwi przesuwnych powinien być dostosowany do przestrzeni, jaką dysponujesz, tak aby korzystanie z niego było komfortowe.

  • rozmiar i waga drzwi

Warto zawczasu zastanowić się, jakie drzwi będą używane w systemie przesuwnym, gdyż konstrukcja powinna być dopasowana do nich. Ważny jest nie tylko wymiar skrzydła, ale również ciężar.

  • materiał wykonania

Najlepsze rozwiązania, to takie, które są trwałe i bezawaryjne. Dlatego decydując się na system do drzwi przesuwnych, warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane elementy. Loftowy system drzwi przesuwnych dostępny w SLID’UP jest wyprodukowany ze stali oraz tworzywa. Dzięki temu charakteryzuje się trwałością oraz funkcjonalnością.

  • design

W perfekcyjnie zaaranżowanym wnętrzu każdy detal ma znaczenie, dlatego, zanim zdecydujesz się na zamówienie systemu do drzwi przesuwnych, zastanów się, czy będzie się dobrze prezentować w Twoim mieszkaniu. Do wystroju industrialnego doskonale sprawdzi się zestaw od SLID’UP, w którym wszystkie elementy są utrzymane w czerni. Dzięki temu pięknie będą prezentować się w mieszkania w stylu loftowym.

Tych kilka parametrów pozwoli Ci na wybór idealnego systemu do drzwi przesuwnych.

Loftowy system do drzwi przesuwnych od SLID’UP – dlaczego warto?

Zdecydowanie się na loftowy system drzwi przesuwnych niesie za sobą wiele zalet. Zestaw nie tylko pięknie będzie się prezentował, ale charakteryzuje się także funkcjonalnością. Łożyskowane kółka wykonane z tworzywa pozwalają na ciche przesuwanie. Konstrukcja systemu jest zbudowana w taki sposób, aby nie dochodziło do kołysania się drzwi. Dzięki takim cechom loftowy system drzwi przesuwnych to idealny wybór dla każdego.


Zobacz również

System do drzwi przesuwnych z cichym domykiem

Drzwi przesuwne cieszą się coraz większą popularnością. Pięknie się prezentują, a do tego są niezwykle praktyczne. Warto jednak zadbać o

System do drzwi przesuwnych do 100 kg

Zastosowanie drzwi przesuwnych to w tej chwili najgorętszy trend wnętrzarski. Doskonale prezentują się w domach typu stodoła, ale także we
System drzwi składanych Slid'Up 140 i Slid'Up 150 wizualizacja Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Systemy do drzwi składanych

Zastanawiasz się, jak modnie urządzić niewielkie mieszkanie lub małe biuro? Warto zadbać o zastosowanie systemów do drzwi składanych. Takie rozwiązanie
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.