Loftowy system drzwi przesuwnych – jaki wybrać

Drzwi przesuwane w sypialni Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Aranżacja industrialnego wnętrza jest niezwykle popularna. Warto jednak wiedzieć, że aby uzyskać stylowy wystrój, należy odpowiednio dopasować wszystkie zastosowane rozwiązania. Tradycyjne elementy mogą nie zdać egzaminu w takim wnętrzu. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na przesuwne systemy loftowe do drzwi.

Drzwi przesuwne – co to?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak można nadać niewielkiemu wnętrzu więcej przestrzeni? Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest wykorzystanie drzwi przesuwnych. Ich sposób montażu nie wymaga poświęcenia miejsca na otwieranie, przez co z powodzeniem może być stosowany przy małym metrażu. Drzwi przesuwne łatwo zamontujesz na specjalnym systemie, przez co mogą przesuwać się wzdłuż ściany. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, gdyż taki rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale niezwykle dekoracyjne.

Jaki system do drzwi przesuwnych?

Zanim zdecydujesz się na wybór systemu do drzwi przesuwnych, warto zwrócić uwagę na kilka elementów:

  • wymiar

System do drzwi przesuwnych dostosuj do przestrzeni, jaką dysponujesz, tak aby korzystanie z niego było komfortowe.

  • rozmiar i waga drzwi

Ważny jest nie tylko wymiar skrzydła, ale również ciężar, dlatego pamiętaj o dopasowaniu konstrukcji do sytemu przesuwnego.

  • materiał wykonania

Najlepsze rozwiązania, to takie, które są trwałe i bezawaryjne. Dlatego decydując się na system do drzwi przesuwnych, warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane elementy. Loftowy system drzwi przesuwnych dostępny w SLID’UP jest wyprodukowany ze stali oraz tworzywa. Dzięki temu charakteryzuje się trwałością oraz funkcjonalnością.

  • design

W perfekcyjnie zaaranżowanym wnętrzu każdy detal ma znaczenie, dlatego, zanim zdecydujesz się na zamówienie systemu do drzwi przesuwnych, zastanów się, czy będzie się dobrze prezentować w Twoim mieszkaniu. Do wystroju industrialnego doskonale sprawdzi się zestaw od SLID’UP, w którym wszystkie elementy są utrzymane w czerni. Dzięki temu pięknie będą prezentować się w mieszkania w stylu loftowym.

Tych kilka parametrów pozwoli Ci na wybór idealnego systemu do drzwi przesuwnych.

Loftowy system do drzwi przesuwnych od SLID’UP – dlaczego warto?

Zdecydowanie się na loftowy system drzwi przesuwnych niesie za sobą wiele zalet. Zestaw nie tylko pięknie będzie się prezentował, ale charakteryzuje się także funkcjonalnością. Łożyskowane kółka wykonane z tworzywa pozwalają na ciche przesuwanie. Konstrukcja systemu zapewnia łagodną i stabilną pracę drzwi, zapobiegając ich kołysaniu. Dzięki takim cechom loftowy system drzwi przesuwnych to idealny wybór dla każdego.

Poznaj naszą kolekcję przesuwnych systemów loftowych


Zobacz również

System przesuwny do drzwi Barn Door

Wraz z rosnącą popularnością stylistyki loft w naszych wnętrzach pojawia się coraz więcej odważnych i oryginalnych akcentów. Drzwi w stylu
8 marca dzień kobiet

Drzwi przesuwne w kobiecym wydaniu

Romantyczny styl wnętrza, jasne kolory, naturalne materiały. Wraz z nadchodzącą wiosną często nabieramy ochoty na zmiany w projekcie wnętrza naszego

6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który pomoże Ci wybrać drzwi przesuwne. 6 powodów, dla których warto zamontować drzwi przesuwne Drzwi
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.