Jak wykonać szafę przesuwną?

Pierwszy krok do wykonania szafy przesuwnej

Chcesz aby Twoja szafa była zaprojektowana tak, aby idealnie wpasowywała się w projekt wnętrza? Polecamy systemy przesuwne Slid’Up, dzięki którym samodzielnie zaprojektujesz i wykonasz wymarzony mebel. Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać jest określenie szerokości szafy z drzwiami przesuwnymi. Nie będzie to trudne, ponieważ z reguły określisz ją  kierując się wielkością przestrzeni jaką dysponujesz i swoimi potrzebami powierzchni do przechowywania.

Jak samodzielnie zaprojektować i rozplanować szafę na wymiar?

Systemy przesuwne do drzwi w szafach i garderobach, które oferujemy w sklepie internetowym slidup.pl pozwalają zabudować drzwiami przesuwnymi przestrzenie nawet do 600 cm.
Jeśli szukasz takiej prowadnicy polecamy wybór jednego z dwóch systemów:

Jeśli szukasz standardowych wymiarów posiadamy w ofercie

Dla małej zabudowy możesz skorzystać z systemu Slid’Up 100 przeznaczonego do bardzo lekkich drzwiczek do zabudów pawlaczy czy małych szafek. Ten system przesuwny posiada prowadnice o długości do 180 cm.

Określ liczbę drzwi w szafie i wybierz system przesuwny

Samodzielny montaż szafy przesuwnej z naszymi wskazówkami to nic trudnego. Każdy system przesuwny posiada dokładną instrukcję montażu, dodatkowo możesz skorzystać z naszych filmów instruktarzowych. Dowiesz się z nich jak krok po kroku zamontować systemy przesuwne w drzwiach.

Ważną rzeczą będzie zaplanowanie szafy w taki sposób, by miała jak najmniejszą liczbę drzwi. Unikaj planowania drzwi o szerokości poniżej 60 cm. Jest to istotne ponieważ im szersze drzwi tym lepiej się przesuwają. Im mniej drzwi tym mniej zakładek i lepszy dostęp do wnętrza szafy, prawda?

Dobierz kolor systemu przesuwnego, maskownicy oraz akcesoriów do materiału, z jakiego planujesz wykonać drzwi szafy. Jeśli projektujesz garderobę we wnęce możesz wybrać systemy przesuwne w stylu loft, które idealnie komponują się z industrialnym lub rustykalnym wnętrzem.

Teraz już wiesz jak zaprojektować i wykonać szafę przesuwną, zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do jej wykonania:

slidup.pl


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.