System przesuwny podwójny

System przesuwny podwójny Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

System przesuwny podwójny to idealne dopełnienie każdego projektu. Sprawdzają się w każdym wnętrzu, zarówno tam, gdzie zależy nam na zaoszczędzeniu przestrzeni, jak i w przestronnych salonach, biurach czy gabinetach. Sięgając po system przesuwny dajemy sobie pełną możliwość konfiguracji skrzydła dobierając dowolny materiał jak drewno, płytę, czy szkło. Dzięki temu możemy uzyskać wybrany przez nas styl wnętrza. Zastosowanie szklanych drzwi podwójnych pozwoli nam doświetlić pomieszczenia, a przy tym nada wnętrzom stylowego i nowoczesnego charakteru. Podwójne skrzydła drewniane będą idealnym uzupełnieniem mieszkań w stylu loftowym czy rustykalnym. Wprowadzą ciepłą atmosferę i podkreślą naturalne materiały zastosowane we wnętrzu.

Drzwi dwuskrzydłowe są nie tylko designerskim elementem wystroju. Ich użyteczność została doceniona zarówno w prywatnych jak i publicznych przestrzeniach. Systemy przesuwne do drzwi podwójnych stanowią idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na zamknięciu wybranej częsci, nie tracąc przy tym przestronnego charakteru wnętrza. Pozwolą nam na dowolne dzielenie wnętrza, w zależności od potrzeb konfiguracji. Takie rozwiązanie idealnie nadaje się do biur i gabinetów, w których możemy wygospodarować dodatkowe przestrzenie przeznaczone na przykład na spotkania. System przesuwny podwójny świetnie sprawdzi się również w domach jednorodzinnych, gdzie potrzebna jest większa przestrzeń do przejścia. Może stać się idealnym oddzieleniem kuchni od jadalni, lub pokoju kąpielowego od sypialni.

Systemy przesuwne do drzwi podwójnych znajdziesz w naszym sklepie:

System przesuwny do drzwi wewnętrznych


Zobacz również

Systemy przesuwne do czarnych drzwi slidup

Systemy przesuwne do czarnych drzwi

Jaki system przesuwny do czarnych drzwi wybrać? Czarne drzwi wewnętrzne to coraz popularniejszy trend w projektowaniu. Są nie tylko eleganckie
System przesuwny do szaf slidup

System przesuwny do szaf

Szafy z systemami przesuwnymi to coraz bardziej popularny element wystroju w wielu domach i mieszkaniach. Jest to nie tylko bardzo
Drzwi przesuwane Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

Systemy przesuwne w stylu loft

Systemy przesuwne loft Styl loftowy we wnętrzu to inspiracja przemysłowym budynkami i magazynami, które zostały przekształcone na mieszkania i biura.
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.