Kolor roku 2023 we wnętrzach

Slidup modne kolory 2023 - systemy drzwi przesuwnych

Dwóch światowych ekspertów w przewidywaniu trendów przedstawiło swoje przewidywania odnośnie koloru roku 2023. Instytut Pantone stawia na Viva Magenta, natomiast firma zajmująca się badaniem konsumentów WGSN oraz twórcy systemu kolorów Coloro wspólnie zapewniają, że to Digital Lavender będzie kolorem, który zakróluje w świecie mody, wnętrz i designu.

Skąd wziął się ten nowy trend kolorystyczny i dlaczego obecnie zyskuje na popularności? Bliższe przyjrzenie się odcieniowi ujawnia, w jaki sposób tworzy szereg nastrojów, przekazując poczucie spokoju i radości jednocześnie.

Cyfrowa lawenda najmodniejszym kolorem w nowym roku

Cyfrowa lawenda, znana również pod kodem Coloro 134-67-16, pojawia się coraz częściej w mediach cyfrowych. Jej rosnąca obecność w Internecie sugeruje, że Digital Lavender wkrótce wkroczy do realnego świata, gdzie wpłynie na trendy w modzie, wyposażeniu domu i wnętrzach.

Digital Lavender to kolor, który przemawia zarówno do ekspertów w dziedzinie projektowania, jak i do konsumentów. Świetnie sprawdzi się w projektach architektonicznych. Jego delikatny, relaksujący a zarazem nowoczesny charakter podkreśli urok wnętrza w salonie, pokoju dziecięcym, sypialni czy gabinetach kosmetycznych, sklepach i kawiarniach. Elementy w naszej przestrzeni takie jak podłoga, okna drzwi zostają z nami na dłużej i rzadko je wymieniamy. Dlatego tak ważne jest, aby charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania i ponadczasowym designem. 

Ponadczasowy design w projektowaniu wnętrz

Jeśli postawimy na klasyczne rozwiązania skrzydła drzwiowego, zawsze wpasujemy się w styl niezależnie od zmian, jakie wprowadzimy w naszym domu. Systemy przesuwne Slid’Up pozwolą a na wykonanie własnego projektu drzwi do przejścia, garderoby, wnęki czy szafy. Przy zastosowaniu naszych systemów stworzysz własne przesuwne drzwi, wykorzystując do tego dowolny materiał: drewno, panele, szkło, lustro, płytę wiórową. Dzięki temu, jeśli lubisz wprowadzać zmiany nie będziesz się martwić o to, że Twoje drzwi nie będą stanowiły spójnej całości z projektem.

SLID’UP 160 – idealne rozwiązanie dla każdego projektu

W naszej inspiracji użyliśmy systemu do drzwi przesuwnych przejściowych SLID’UP 160 z jednym skrzydłem do 60 kG. Jest to produkt niezawodny i łatwy w samodzielnym montażu. Do instalacji systemu wystarczą Ci podstawowe narzędzia. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać komplet z prowadnicą o długości od 1,5 aż do 3 metrów. Dodatkowo SLID’UP 160 jest wyposażony w wózki z łożyskowanymi kółkami z tworzywa, dzięki czemu przesuw drzwi jest lekki i płynny. W zestawie znajdują się, ograniczające obszar ruchu drzwi, stoper oraz klipstoper. Klipstoper lekko przytrzymuje drzwi, a przez to zapobiega samoczynnemu ich otwieraniu. Jeśli szukasz produktu, dzięki któremu stworzysz najwyższej jakości drzwi przesuwne, to system do SLID’UP 160 idealnie spełni Twoje oczekiwania.

System do drzwi przesuwnych SlidUp160


Zobacz również

Systemy przesuwne do czarnych drzwi slidup

Systemy przesuwne do czarnych drzwi

Jaki system przesuwny do czarnych drzwi wybrać? Czarne drzwi wewnętrzne to coraz popularniejszy trend w projektowaniu. Są nie tylko eleganckie
System przesuwny do szaf slidup

System przesuwny do szaf

Szafy z systemami przesuwnymi to coraz bardziej popularny element wystroju w wielu domach i mieszkaniach. Jest to nie tylko bardzo
System przesuwny podwójny Slidup Mantion Polska Warszawa - systemy drzwi i szaf

System przesuwny podwójny

System przesuwny podwójny to idealne dopełnienie każdego projektu. Sprawdzają się w każdym wnętrzu, zarówno tam, gdzie zależy nam na zaoszczędzeniu
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.