Drzwi przesuwne w kobiecym wydaniu

8 marca dzień kobiet

Romantyczny styl wnętrza, jasne kolory, naturalne materiały.

Wraz z nadchodzącą wiosną często nabieramy ochoty na zmiany w projekcie wnętrza naszego domu. Romantyczna, delikatna stylistyka w kobiecym wydaniu, przypadnie do gustu nie tylko płci pięknej. Jasne kolory, naturalne materiały, ciekawe tekstury i dużo światła to tylko kilka z zalet projektu mieszkania w romantycznym, kobiecym wydaniu.

Jak zaaranżować drzwi aby pasowały do romantycznego, kobiecego stylu wnętrza?

W tak urządzanych pomieszczeniach, zupełnie inaczej niż w przypadku stylu nowoczesnego czy minimalistycznego, możemy a nawet powinniśmy pokusić się o niebanalne dodatki. Aby nadać charakteru możemy wyposażyć nasze wnętrze nie tylko poduszki, odpowiedni dywan czy ramy na lustra i zdjęcia, ale również np. w odpowiednie lampy czy drzwi. W projekcie skrzydła drzwiowego warto wykorzystać naturalne materiały, gładkie, błyszczące powierzchnie, jak lustro, szkło czy metal.

Systemy przesuwne – Twój sposób na oryginalne rozwiązania

Zaprojektowanie drzwi nie jest zadaniem łatwym. Jest to element wyposażenia wnętrza, który zostanie z nami na długie lata. Oprócz walorów estetycznych musi posiadać również cechy funkcjonalne. Współczesna technologia daje nam ogrom różnorodnych rozwiązań, a skrzydło drzwiowe nie musi być tylko w klasycznym, drewnianym wydaniu. Coraz większą popularność zdobywają drzwi przesuwne, które pozwalają nie tylko na zaoszczędzenie przestrzeni podczas otwierania, ale również są estetyczne i dają możliwość zaprojektowania skrzydła niemal z każdego materiału.

Łącz materiały w niebanalny, odważny sposób.

Jeśli szukasz rozwiązania, które sprawdzi się niemal w każdej stylistyce polecamy wybór systemów przesuwnych, na których możesz zawiesić skrzydło drzwiowe według własnego projektu. Śmiało możesz łączyć różne materiały, jak drewno, metal, elementy luster, koronki, czy ciekawe nadruki na szkle. Łączenie różnych barw metalu jak srebro i złoto jest krokiem odważnym i niebanalnym. W projekcie skrzydła drzwiowego możesz wykorzystać właśnie takie połączenie, podkreślone przez zamontowanie luster i szyby w powstałych, podzielonych przestrzeniach. Dzięki temu uzyskasz efekt delikatnych a zarazem oryginalnych drzwi, będących idealnym dopełnieniem kobiecego stylu we wnętrzu Twojego domu.

Poznaj naszą ofertę systemów przesuwnych do drzwi


Zobacz również

Drzwi Przesuwne Rattanowe

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, która pozwala nam przekształcić nasze przestrzenie życiowe w oazy komfortu i

Systemy przesuwne LOFT w 4 kolorach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz aż cztery kolory systemów przesuwnych Slid’Up 270. Wprowadź do swojego wnętrza drzwi przesuwne w stylu

Jaki materiał na drzwi przesuwne?

Wybór materiału na drzwi i podłogę to ważna decyzja, która zostanie z nami przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia czy
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.