Spiżarnia z drzwiami przesuwnymi

Spiżarnia z drzwiami przesuwnymi to wygodne i użyteczne miejsce w kuchni do przechowywania artykułów spożywczych i innych produktów, które mogą ulec uszkodzeniu lub utracie świeżości. Świetnie sprawdzi się również do trzymania dodatkowych nakryć stołu, rzadko używanych sprzętów kuchennych czy zapasowych elementów wyposażenia kuchni. Drzwi przesuwne są ważnym elementem, ponieważ umożliwiają łatwy dostęp do każdego miejsca we wnętrzu spiżarni. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o małych powierzchniach, ponieważ nie wymagają dużo miejsca do otwierania lub zamykania, jak w przypadku tradycyjnych skrzydeł drzwiowych. Dodatkowo zastosowanie przesuwnych skrzydeł pozwala na dowolną aranżację wnętrza, co w przypadku spiżarni wyposażonej w dużą ilość półek jest szczególnie ważne.

Ważne punkty dobrego projektu spiżarni

Spiżarnia może mieć różne wymiary, w zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy, potrzeb i preferencji właściciela domu. Ważne jest, aby była dobrze wentylowana i posiadała półki i kosze odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Dodatkowe elementy służące przechowywaniu pomogą w utrzymaniu porządku i segregacji przechowywanych rzeczy.

W spiżarni warto ułożyć produkty w sposób efektywny, zgodnie z datami ważności i przeznaczenia. Dzięki temu ułatwi to marnowania jedzenia i utrzymania spiżarni w czystości. Przesuwne drzwi zapewnią łatwy dostęp do każdej przestrzeni, nawet do głęboko położonych części półek. W takich miejscach powinny znaleźć się produkty z najdłuższą datą przydatności do użycia.

Zalety posiadania spiżarni z drzwiami przesuwnymi w Twoim domu

Zastosowanie spiżarni z drzwiami przesuwnymi pozwoli na wydzielenie przestrzeni przeznaczonej na przechowywanie dużej ilości produktów. Zamknięte za drzwiami nie będą wprowadzać w kuchni poczucia nieporządku. Drzwi przesuwne wyglądają nowocześnie i elegancko. Wprowadzają designerski akcent do Twojego wnętrza. Dzięki zastosowaniu systemów przesuwnych możesz samodzielnie zaprojektować skrzydło drzwiowe i idealnie wpasować je w projekt nawet istniejącej już kuchni.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko systemy przesuwne, dzięki którym wykonasz projekt wymarzonej spiżarni. Kupisz również liczne akcesoria jak uchwyty do drzwi przesuwnych, szczotki przeciwkurzowe czy cichy domyk. Dodatkowe elementy wyposażenia drzwi przesuwnych sprawią, że Twój projekt będzie piękny i funkcjonalny.


Zobacz również

Nowość! Loftowe systemy przesuwne Slid’Up 270

W naszym sklepie pojawiła się nowość – systemy przesuwne w stylu loft, które kupisz aż w czterech kolorach: białym, czarnym,

Szafa przesuwna w biurze – jak zaprojektować?

Szafa przesuwna w biurze to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, jeśli chcesz się dowiedzieć jak ją zaprojektować zapraszamy do lektury naszego

Drzwi składane i łamane – jakie są zalety?

Projektując nasze mieszkania prywatne czy miejsca pracy, skupiamy się na wielu aspektach. Chcemy sprawdzić, że wnętrze będzie przyjazne, estetyczne i
slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

Mantion Polska Sp. z o.o.,
ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
NIP: 118-00-13-771,
Numer KRS: 0000022462,
kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.