Maskownica systemu do drzwi przesuwnych

187,00 292,00  brutto

 • długość 2010 mm lub 3010 mm z zaślepkami i szczotką przeciwkurzową do systemu SLID’UP 160 i SLID’UP 170

Dostępny - sprawdź termin dostawy
Darmowa dostawa - ten produkt ma darmową dostawę
Zwroty - 14 dni na odstąpienie od umowy

- +
Zapytaj o produkt Udostępnij

  SKU: Brak danych Kategoria:

  Maskownica systemu drzwi przesuwnych, aluminiowa.

  Maskownica systemu drzwi przesuwnych ma długość 201 cm lub 301 cm, wybór długości w polu wariantu. Materiał maskownicy to anodowane aluminium w kolorze srebrnym. Zadaniem maskownicy jest zasłonić, bądź co bądź, niezbyt reprezentacyjne trzewia systemu. Współpracuje ona, ogólnie rzecz biorąc,  z systemem z grubszymi drzwiami przesuwnymi. Może to być system SLID’UP 160 i SLID’UP 170 z drzwiami o grubości 26 ÷ 45 mm i, koniecznie, z montażem naściennym oraz długimi klamrami!

  Maskownica posiada zaślepki boczne i szczotkę wsuwaną 4,8 x 10 mm, w związku z czym, może być znajdować się pośrodku ściany. W przeciwieństwie do maskownicy płaskiej, która wobec braku możliwości zastosowania zaślepek bocznych jest  zalecana do montażu między ścianami.

  Montaż maskownicy jest bardzo prosty. Specjalnie wyprofilowany zaczep górny maskownicy wkłada się w rowek na górnej powierzchni toru jezdnego. Dolny zaczep maskownicy wciska się w rowek w dolnej części toru jezdnego. Można sobie przy tym pomóc uderzeniami otwartą dłonią.

  Konstrukcja maskownicy umożliwia jej założenie nawet przy dużych nierównościach ściany. Właśnie po to, między maskownicą i ścianą mamy szczelinę dającą niezbędny luz montażowy. Szczelinę tą należy zasłonić szczotką wsuwaną o szerokości stopy 4,8 mm i wysokości włosia 10 mm. Szczotka ta jest w zestawie z maskownicą.

  Między maskownicą i płaszczyzną boczną skrzydła, patrząc od dołu, również mamy szczelinę, przez którą widać prowadnicę i wózki systemu. Szczelina ta też może być przesłonięta szczotką wsuwaną o szerokości stopki 4,8 mm, jednakże w tym przypadku należy zmierzyć szerokość szczeliny i na tej podstawie dobrać odpowiednią wysokość szczotki.

  WARUNKI ZABUDOWY

  Maskownicę można zamontować wyłącznie na prowadnicy mocowanej do ściany!

  Waga 1,75 kg
  Wymiary 201 × 10,5 × 5 cm
  Produkcja

  Polska

  Rodzaj akcesorium

  maskownice

  Gwarancja

  5 lat

  Długość maskownicy

  201 cm, 301 cm

  Marka

  SLID'UP by MANTION

  Miejsce stosowania

  w drzwiach przesuwnych

  Pasujące do systemu

  SLID'UP 160, SLID'UP 170

  Warunki użytkowania

  wewnątrz pomieszczeń

  Może spodoba się również…

  slidup by mantion systemy drzwi przesuwnych

  Mantion Polska Sp. z o.o.,
  ul. Boruty 2A, 03-769 Warszawa,
  NIP: 118-00-13-771,
  Numer KRS: 0000022462,
  kapitał zakładowy: 3 861 200 PLN.